פרוייקטים

הצצה לדברים שאנחנו עושים הכי טוב

קבוצת כראל החזקות מתמחה בייזום, הקמה ובניהול מתחמי נדל”ן, איתור ורכישת קרקעות בעלות פוטנציאל ומובילה את ענף המסעדנות באילת משנת 1994. קבוצת כראל נוסדה בשנת 2001 ומנהלת כיום נכסים מניבים בבעלותה בשטח כולל של יותר מ-5,000 מ”ר באילת ובתל אביב.


הפרוייקטים


מלון ראשון באילת אחרי 15 שנה

הפרוייקט יוצר שילוב חדשני ופורץ דרך בין מלון בעל 140 חדרים מפנקים – המאובזרים בסטנדרט גבוה של 5 כוכבים ופונים לנוף מפרץ אילת ולחצר פנימית מעוצבת, ובין מתחם מגורים הכולל 207 סוויטות בבעלות פרטית, הנפרשות על 9 מבנים חדשים בסטנדרט יוקרתי.

התחדשות עירונית ענקית באילת

בתחילת שנת 2016 רכשה קבוצת כראל 8 דונמים בלב איזור התעשייה הישן באילת. הקבוצה שזיהתה הזדמנות עסקית, עקב קידומה של תוכנית התחדשות עירונית באיזור התעשייה, הקדימה ורכשה את הקרקע בהשקעה של כ- 12.5 מליון ₪. התוכנית אשר נמצאת בישורת האחרונה לאישורה מגדילה את זכויות הבנייה בעשרות אחוזים ותאפשר שימושים מסחריים, משרדים, מלונאות, מגורי עובדים והייטק.

המסעדה שהפכה למותג

המסעדה משתרעת על פני כ- 550 מ”ר במבנה מרהיב וייחודי במרכז העיר אילת ויכולה לארח כ- 300 סועדים. העיצוב כולל רצפת עץ ותקרה שיובאו מברזיל וכן אלמנטים שונים כגון תמונות, פסלים, גילופי עץ וכדומה, שיובאו אף הם היישר ממולדת הסמבה, משרים במקום אווירה ברזילאית ביתית, חמה ואותנטית.

ביו טכנולוגיה – חברת מיטרל קורד

קבוצת כראל היא בין המייסדים של חברת מיטרל קורד בשותפות עם היזמים יגאל ואלון קושניר העוסקת בפיתוח של מוצרים לתיקון מסתמים ללב בשיתוף עם ביה”ח איכילוב חברה שנמצאת בחזית הטכולוגיה הקרדיולוגית.

פרוייקט פינוי-בינוי

קבוצת כראל החזקות מקדמת בימים אלו מספר פרויקטים למגורים בעיר הדרומית, כאשר המשמעותי שבהם היא תכנית פינוי בינוי בשכונת יעלים במרכז העיר. מדובר בפרויקט הכולל פינוי של כ- 148 יח”ד בשכונה וותיקה הכוללת בניינים שנבנו בתקופת הקמת העיר בשנות ה-50. במקום יחידות הדיור המתפנות תבנה הקבוצה 1,184 יח”ד וכן מבני חינוך וציבור שיתפרסו על מספר מתחמים.

הטמפלר - שרונה, ת"א

במהלך שנת 2013 רכשה קבוצת כראל מבנה טמפלר במתחם שרונה בתל אביב בהשקעה של 20 מליון ש”ח. המבנה, הממוקם בסמוך למגדלי שרונה, הינו מבנה טמפלרי מהמאה ה- 19 אשר שומר ושופץ מהיסוד בעלות של 4 מליון ₪. המבנה הייחודי מתפרס על 612 מ”ר ב- 3 קומות, קומת מרתף וכן חצר מטופחת צמודה בשטח של כ- 250 מ”ר.

צרו קשר

 צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת